Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach -Staszów 04-05.11.2023r.
Trzech uczniów Szkoły Podstawowej w Borzechowie brało udział w zmaganiach o tytuł mistrza Polski w zapasach. W rywalizacji wzięło udział 190 zawodników z 58 klubów z całego kraju. Najlepiej zaprezentował się Patryk Całka, który w kategorii do 100 kg wywalczył ????medal zostając wicemistrzem polski (wygrywając trzy walki na plecy),Oskar Babis w kategorii do 35 kg zajął V miejsce przegrywając walkę o brązowy medal, Antoni Ceran w kategorii do 52 kg zajął 15 miejsce ulegając po drodze przyszłemu zwycięzcy. Gratulacje dla chłopaków bo wstydu nie było:-) a zdobyty medal mam nadzieję, że zmobilizuje pozostałych trenujących.

Wojciech Butryn uczeń klasy trzeciej wziął udział pierwszych oficjalnych zawodach w układaniu kostki Rubika w Wojciechowie, które odbyły się 05.02.2023 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wojciechowie. W konkurencji układania kostki 2x2x2 zajął V miejsce ! Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!

Uczeń klasy VI Wojciech Kamiński został Laureatem Konkursu Ortograficznego.

Przygotowywał się pod opieką p. Krystyny Kołtun.

AKTUALNOŚCI:

Najlepsze wyniki ze sprawdzianu

Utworzono dnia 22.06.2015

I miejsce Wojciech Skórski  - z jęz. polskiego 98 %, z matematyki 100 %, z jęz. angielskiego 100 %.            II miejsce Wojciech Kamiński - z jęz. polskiego 90 %, z matematyki 80 %, z jęz. angielskiego 98 %.

czytaj dalej... na temat: Najlepsze wyniki ze sprawdzianu